
Стіл розкладаний Skif Outdoor Event S, 88x88x74 cm, легкий, для кемпінгу, металеві ніжки, ударостійкий пластик
3 487,50 ₴
2 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001C88GR
- +380 (67) 565-46-12
Стіл розкладаний Skif Outdoor Event S, 88x88x74 cm, легкий, для кемпінгу
Стіл Skif Outdoor Event – це зручний кемпінговий стіл, який має робочу поверхню виготовлену з міцного ударостійкого пластику та оснащений міцними складаними металевими ніжками. Серія столів Event від Skif Outdoor налічує чотири моделі: S, M, L та XL. Столи розмірів M, L та XL мають складану конструкцію із фіксуючими замками та ручками для перенесення. Натомість наймолодша версія з лінійки столів Event – S, не складається та немає ручки, але, на відміну від інших, має найменшу вагу.
Ключові можливості
- Компактні розміри 88x88x74 см, що підходять для кемпінгу.
- Легкий вага – всього 9 кг, що спрощує транспортування.
- Міцна робоча поверхня з ударостійкого пластику.
- Металеві ніжки, які забезпечують стабільність та надійність.
Технічні характеристики
- Тип: столи
- Тип товару: меблі для кемпінга
- Розмір: 88х88х74 см
- Матеріал: метал/пластик
- Вага: 9 кг
Стіл Skif Outdoor Event S стане ідеальним рішенням для активного відпочинку на природі. Уявіть, як ваша компанія насолоджується обідом на свіжому повітрі, зручний стіл легко встановлюється і не займає багато місця в транспорті. Або ж скористайтеся ним для проведення вечірок на дачі, де ви зможете з комфортом розмістити їжу та напої.
Купіть стіл Skif Outdoor Event S в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Замовляйте доставку прямо до дверей, і ви отримаєте якісний товар, який стане вашим надійним супутником у походах і відпочинку на природі. Залиште свої відгуки, щоб інші клієнти змогли оцінити переваги цього чудового столу!
Стіл розкладаний Skif Outdoor Event S, 88x88x74 cm, легкий, для кемпінгу
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Квадратний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 88 мм |
- Ціна: 2 790 ₴





