
Приціл оптичний Vector Optics Sentinel 6-24x50 (30 мм) illum. FFP, VSE-3 MOA, 775 г, 368 мм, червоний
14 625 ₴
11 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001SCFF-57
- +380 (67) 565-46-12
Приціл оптичний Vector Optics Sentinel 6-24x50 (30 мм) illum. FFP
Оптичний приціл Vector Optics Sentinel 6-24x50 FFP призначений для стрільби на середніх та далеких дистанціях. Він поєднує у собі високу кратність, великий об'єктив та надійну конструкцію, що робить його популярним серед мисливців та ентузіастів. Vector Optics Sentinel 6-24x50 FFP – це високоякісний приціл, що забезпечує точність та надійність на великих дистанціях, роблячи його чудовим вибором для мисливців та стрільців, які шукають універсальний інструмент для різних умов. Комплектація: посібник користувача, пластиковий гайковий ключ, серветка, що чистить, відкидні кришки об'єктива і окуляра, шестигранні ключі, антиблікова бленда.
Ключові можливості
- 4-кратний зум, тактичний приціл із трубкою 30 мм, призначений для стрільби як на середні, так і на далекі дистанції.
- Повністю багатошарове покриття лінз забезпечує оптимальну передачу світла, представляючи зображення від краю до краю.
- Перша фокальна площина травленого скла VSE-3 MOA сітки для точного розрахунку дальності на великих відстанях.
- 6-ступінчаста інтенсивність червоного підсвічування забезпечує кращу видимість сітки в умовах низького освітлення.
- Функція нульової зупинки. Повернення до заданої нульової точки без зусиль та додаткових налаштувань.
Технічні характеристики
- Збільшення: 6-24x
- Об'єктив: 50 мм
- Фокальна площина: Перша фокальна площина
- Винос вихідної зіниці: 100 мм
- Вихідна зіниця: 8,3-2,1 мм
- Покриття лінз: Повне багатошарове покриття
- Лінійне поле зору на 100 ярдах: 18,3-4,6 фута на 100 ярдах
- Лінійне поле зору з відривом 100 м: 6,1–1,5 м з відривом 100 метрів
- Кутове поле зору: 3,5-0,86 °
- Прицільна сітка: VSE-3 MOA
- Діаметр трубки: 30 мм
- Бічний фокус: від 10 ярдів до нескінченності
- Значення кліка: 1/4 MOA
- Функція турелі: Zero Stop (по вертикалі), Lock (по горизонталі)
- Діапазон регулювання по вертикалі: 55 МОА
- Діапазон поправки на вітер: 40 МОА
- Діоптрійна компенсація: від +2 до -2
- Налаштування підсвічування: 6 швидкостей
- Тип батареї: CR2032
- Водонепроникність: IPX4
- Захист від запотівання: заповнений азотом
- Удароміцність: 750 G
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав 6061 T6
- Оздоблення: матово-чорний
- Довжина: 368 мм / 14,4 дюйми
- Вага (нетто): 775 г / 27,3 унції
- В комплект входить: керівництво користувача, пластиковий гайковий ключ, серветка, що чистить, відкидні кришки, шестигранні ключі, сонцезахисний козирок і т. д.
Приціл Vector Optics Sentinel 6-24x50 FFP буде ідеальним вибором для водія та охотника, які оцінюють точність на великих дистанціях. Наприклад, у вас є можливість купити його для полювання на диких тварин, де необхідно з точністю розрахувати відстань. А також його можна використовувати на стрільбищі, де важлива кожна деталь.
Замовити оптичний приціл Vector Optics Sentinel 6-24x50 FFP в нашому інтернет-магазині - це просто! Задовольняйте свої потреби у високоякісному обладнанні, яке не підведе у відповідальний момент. Відгуки наших клієнтів підтверджують надійність та ефективність цього продукту.
Приціл оптичний Vector Optics Sentinel 6-24x50 (30 мм) illum. FFP
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Вага | 775 г |
| Відбудування від паралакса | Фіксований паралакс |
| Діаметр вихідної зіниці | 50 мм |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Діаметр окуляра | 50 мм |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Максимальна кратність | 24 х |
| Мінімальна кратність | 6 |
| Особливості | Корекція діоптрій, Кріплення в комплекті, Протиударний корпус, Водонепроникний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 368 мм |
- Ціна: 11 700 ₴











