
Приціл оптичний Leupold Mark 5HD 5-25x56 (35mm) M5C3 FFP Illum. Tremor 3, водонепроникний, підсвічування сітки, 398 мм
282 825 ₴
226 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001171777
- +380 (67) 565-46-12
Опис Приціл оптичний Leupold Mark 5HD 5-25x56 (35mm) M5C3 FFP Illum. Tremor 3
Оптичний приціл Leupold Mark 5HD 5-25x56 M5C3 FFP Tremor 3 має неперевершену світлопропускну здатність, розроблену для того, щоб забезпечити ефективне прицілювання в найскладніших умовах освітлення. Найкраще в галузі придушення відблисків забезпечує чітке зображення при прямому освітленні, а роздільна здатність і чіткість задовольнять вимоги будь-якого професійного стрільця.
Оптичний приціл Люпольд Mark 5HD 5-25x56 M5C3 FFP Tremor 3 з ергономічним дизайном, великою кількістю тактильних і чутних клацань дозволяє швидше вести точний вогонь. Функція ZeroLock® запобігає ненавмисним налаштуванням і забезпечує точне повернення до нуля. Приціл Mark 5HD на 100% водонепроникний і захищений від запотівання, розроблений, виготовлений та зібраний у США.
Ключові можливості
- Велике збільшення 5-25х для точного прицілювання на різних дистанціях.
- Підсвічування сітки Tremor 3 для зручності стрільби в умовах низького освітлення.
- Водонепроникна конструкція, що забезпечує надійність в будь-яких умовах.
- Ергономічний дизайн з чіткими тактильними клацаннями.
- Функція ZeroLock® для запобігання випадковим змінам налаштувань.
Технічні характеристики
- Тип - Приціли
- Тип товару - Оптика
- Кратність (збільшення) - 5 - 25х
- Довжина - 398 мм
- Тип прицільної сітки - Tremor 3
- Поле зору (у градусах) - 3.9 – 0.8
- Поле зору (на 100м), м - 6.8 – 1.4
- Діаметр центральної трубки, мм - 35
- Видалення вихідної зіниці, мм - 91 - 96
- Діаметр об'єктива, мм - 56
- Паралакс - Бічний
- Вага, г - 850
- Тип батареї - CR2032
- Підсвічування сітки - Є
- Рівні яскравості підсвічування - 7
- Діапазон поправок за один оборот (клацання) - 10 MIL
- Фокальна площина - Перша
Уявіть собі ситуацію, коли вам потрібно провести точну стрільбу за важких погодних умов. Приціл Leupold Mark 5HD 5-25x56 стане вашим найкращим союзником, забезпечуючи чітке зображення і зручність використання в найскладніших умовах. Ви можете бути впевненими у його надійності у будь-який момент.
Купуючи оптичний приціл Leupold Mark 5HD, ви отримуєте не тільки високоякісний продукт, а й оптимальне співвідношення ціни та якості. Ваші відгуки та очікування будуть виправдані, адже ви отримуєте найкраще.
Опис Приціл оптичний Leupold Mark 5HD 5-25x56 (35mm) M5C3 FFP Illum. Tremor 3
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leupold |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Мінімальна кратність | 5 |
| Максимальна кратність | 25 х |
| Діаметр об'єктиву | 56 мм |
| Діаметр труби | 35 мм |
| Кут поля зору | 3 град. |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Водонепроникний |
| Вага | 850 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відбудування від паралакса | Бічний |
- Ціна: 226 260 ₴








