
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Picopresso, тиск 18 барів, об'єм резервуара 80 мл, вага 350 г
7 487,50 ₴
5 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001WPICO
- +380 (67) 565-46-12
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Picopresso, тиск 18 барів, об'єм резервуара 80 мл
Готуйте еспресо в подорожі, на пікніку з друзями або в офісі, використовуючи Wacaco Picopresso — найменшу у світі кавоварку! Пристрій робить процес приготування напою швидким, зручним, а головне — якісним, порівнянним з ефективністю елітних кавомашин. З його допомогою ви можете насолоджуватися запашною кавою з насиченим смаком і бархатистою кремовою пінкою, де б ви не знаходилися!
Робота кавоварки заснована на ручному поршневому механізмі, для роботи якого не потрібні ані батарейки, ані доступ до електромережі. Ви повністю контролюєте процес приготування кави: просто додайте у фільтр мелену каву, залийте в резервуар 80 мл окропу та натискайте на поршень, щоб створити необхідний тиск і почати пролив води. Лише кілька хвилин, мінімум фізичних зусиль і ви отримуєте насичений еспресо, приготований вашим персональним баристою!
Ключові можливості
- Ручне керування з повним контролем. Ви контролюєте всі ключові параметри: дозування та трамбування кави, температуру води та швидкість проливу. У такий спосіб відкривається величезне поле для експериментів та вдосконалення власних навичок у приготуванні вишуканих напоїв.
- Тиск 18 барів. Тиск створюється вручну натисканнями на поршень. У середньому потрібно виконати від 20 до 30 однакових натискань, щоб досягти оптимального результату.
- Конструкція з преміальних матеріалів. Основна частина корпусу виконана з алюмінію та сталі. Обидва метали несприйнятливі до іржі та є абсолютно інертними, зберігаючи смак та запах еспресо без спотворення. Дрібні деталі виготовлені з поліпропілену (PP), PA66, TPV та силікону. У складі пластику відсутній BPA, тому він на 100% безпечний при контакті з водою.
Технічні характеристики
- найменша у світі кавоварка для професійного приготування еспресо;
- max тиск – 18 барів;
- обʼєм резервуара для окропу – 80 мл;
- max об'єм кави – 18 г;
- матеріали – алюміній, нержавіюча сталь, PP, PA66, TPV, силікон;
- розміри – 106 х 71 х 78 мм;
- вага – 350 г;
Wacaco Picopresso підходить для використання з меленою кавою. Для досягнення найкращого результату рекомендується вибирати каву дрібного або наддрібного помелу. Після використання слід розібрати конструкцію та промити всі елементи під проточною водою для видалення залишків кави.
Ще одна перевага моделі — компактність і легкість. Розміри становлять 106 х 71 х 78 мм, а вага дорівнює 350 г, тому модель поміщається у будь-якій сумці чи рюкзаку.
Еспресо-кавоварка Picopresso комплектується всім необхідним для приготування смачної кави в будь-яких умовах, включаючи подвійний фільтр-корзину, темпер, мірну ложку та багато іншого. Це ідеальний вибір для любителів кави, які цінують якість та зручність.
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Picopresso, тиск 18 барів, об'єм резервуара 80 мл
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 18 бар |
| Фільтр | постійний |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Алюміній |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 |
| Матеріал ріжка | Алюміній, нержавіюча сталь, PP, PA66, TPV, силікон |
| Об`єм | 80 |
| Тип кави, що використовується | Молотий |
- Ціна: 5 990 ₴










