
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Minipresso GR, тиск 8 барів, об'єм резервуара 70 мл, вага 360 г
2 737,50 ₴
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001WMINIGR
- +380 (67) 565-46-12
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Minipresso GR, тиск 8 барів, об'єм резервуара 70 мл
Готуйте еспресо з кремовою пінкою в офісі, під час відпочинку на природі та туристичної подорожі! Цю можливість надає кавоварка Wacaco Minipresso GR, яка створена для тих, хто не бажає відмовлятися від улюбленого кавового напою, перебуваючи вдалині від дому.
Пристрій повністю автономний у роботі та не потребує наявності батарейок або підключення до електромережі. Просто додайте каву надтонкого помелу в спеціальний відсік, налийте окріп в резервуар об'ємом 70 мл, закрийте конструкцію та здійсніть ряд натискань на поршень, щоб тиск усередині досягнув необхідного рівня. На виході ви отримуєте близько 50 мл еспресо — такого самого, як готують у вашій улюбленій кав'ярні!
Ключові можливості
- Запатентований механізм з напівавтоматичним поршнем. Система зводить весь процес керування до простих натискань поршня із силою від 6 до 12 кг залежно від помелу кави. Лише 20-30 натискань, кілька хвилин вашого часу і ваш напій готовий!
- Тиск 8 барів. Цього достатньо для стабільної екстракції та приготування ароматного еспресо, порівнянного з тим, що виходить при використанні домашньої кавомашини.
- Використання тільки інертних матеріалів. Нержавіюча сталь, з якої виготовлений корпус, не вступає в реакцію з водою, тому є на 100% безпечною для людини та зберігає всю багатогранність смаку й аромату напою. Додаткові частини конструкції виконані з силікону, PBT та поліпропілену.
За допомогою Minipresso GR ви можете вільно експериментувати з різними сортами кави та купажами, вибираючи ідеальний варіант на свій смак. Водночас конструкція проста в очищенні: вона швидко розбирається та миється під проточною водою.
Беріть кавоварку з собою куди завгодно! Її розміри становлять 175 х 60 х 70 мм, тому вона без проблем поміщається у звичайному рюкзаку або міській сумці, щоб прийти на допомогу в момент, коли вам захочеться підбадьоритися та зробити ковток улюбленого еспресо.
Технічні характеристики
- портативна кавоварка для приготування 1 порції еспресо (до 50 мл);
- рекомендується використовувати каву надтонкого помелу;
- max тиск – 8 барів;
- обʼєм резервуара для окропу – 70 мл;
- ємність відсіку для кави – 8 г;
- матеріали – харчова нержавіюча сталь, PBT, поліпропілен, силікон;
- автономна робота без електрики та батарейок;
- розміри – 175 х 60 х 70 мм;
- вага – 360 г;
Приготуйте еспресо, перебуваючи в лісі, відпочиваючи на пляжі або навіть у горах — Wacaco Minipresso GR завжди під рукою. Просто додайте інгредієнти та насолоджуйтеся свіжозвареним еспресо незалежно від обставин!
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Minipresso GR, тиск 8 барів, об'єм резервуара 70 мл
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 8 бар |
| Фільтр | постійний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ріжка | метал |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Об'єм контейнера для зерен | 8 г |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360 |
| Об`єм | 70 |
- Ціна: 2 190 ₴








