
Миска Wildo Kasa XL Desert 900 мл, поліпропілен, інтегрована ручка, для кемпінгу та походів, легка вага 80 г
308,75 ₴
247 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000526617
- +380 (67) 565-46-12
Миска Wildo Kasa XL Desert 900 мл, поліпропілен, інтегрована ручка, для кемпінгу та походів
Багатофункціональна велика миска Wildo Kasa XL має солідний об'єм у 900 мл. Форма та розмір роблять її зручною як для пиття, так і для їжі, так що миска чудово підходить для кемпінгу, тривалих походів, відпочинку та дачі. Вона виготовлена з гнучкого, екологічно чистого пластику, що не містить BPA.
Ключові можливості
- Виробник - Wildo
- Ємність - 900 мл
- Матеріал - напівжорсткий поліпропілен
- Інтегрована ручка
- Діаметр (без ручки) - 155 мм
- Ширина з ручкою - 233 мм
- Висота - 60 мм
- Отвір для підвішування
- Вага - 80 грамів
- Колір - Desert
Технічні характеристики
- Тип - Миска
Ви плануєте поїздку на природу або відпочинок на дачі? Миска Wildo Kasa XL стане вам у нагоді! Ви можете з легкістю зберігати в ній як рідину, так і їжу. Також, її легка вага дозволить носити її у рюкзаку без зайвих зусиль.
Ця миска стала незамінним аксесуаром для аматорів активного відпочинку. Завдяки інтегрованій ручці ви зможете зручно тримати її в одній руці, що ідеально підходить для приготування їжі на природі або в поході. Купити миску Wildo Kasa XL – це простий спосіб зробити свій відпочинок комфортнішим.
Миска Wildo Kasa XL Desert 900 мл, поліпропілен, інтегрована ручка, для кемпінгу та походів
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wildo |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота миски | 60 см |
| Длина миски | 155 см |
| Диаметр миски | 155 см |
| Колір | Desert |
| Об`єм | 900 |
| Ширина миски | 155 см |
- Ціна: 247 ₴


