
Запальничка Zippo Street Chrome, 207, сталевий, бензинова, з подарунковою упаковкою, ветростійке полум'я
1 402,50 ₴
1 122 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0008243-1188
- +380 (67) 565-46-12
Запальничка Zippo Street Chrome, 207, сталевий, бензинова, з подарунковою упаковкою
Запальничка Zippo Street Chrome — це класика, яка поєднує в собі стиль, надійність та функціональність. Її унікальне хромоване покриття з ефектом старіння забезпечує не лише естетичний вигляд, а й високу стійкість до зношування. Завдяки фірмовому механізму, ви зможете користуватися цією запальничкою в будь-яких погодних умовах.
Ключові можливості
- Покриття Street Chrome з ефектом старіння
- Цілком металевий латунний корпус
- Ветростійке полум'я
- Класичний кремнієвий механізм підпалювання
- Довічна гарантія виробника
- Постачається у фірмовій подарунковій упаковці
Технічні характеристики
- Тип: Запальничка
- Розмір: 55х37х12 мм
- Колір: Стальний
- Матеріал: Латунь
- Вид: Кремнієві
- Комплектація: Запальничка Zippo, фірмова упаковка
- Типи пального: Бензин
Ви плануєте виїзд на природу з друзями і не уявляєте свій відпочинок без вогню? Запальничка Zippo Street Chrome стане вашим незамінним помічником, гарантувавши надійний вогонь навіть у вітряну погоду. Або ж ви шукаєте стильний подарунок для близької людини? Запальничка в фірмовій упаковці стане чудовим вибором.
Ми пропонуємо купити запальничку Zippo Street Chrome за привабливою ціною в нашому інтернет-магазині. Замовляючи у нас, ви отримуєте не тільки якісний товар, а й швидку доставку. Чекаємо на ваші відгуки, адже ми впевнені — ця запальничка перевершить ваші очікування!
Запальничка Zippo Street Chrome, 207, сталевий, бензинова, з подарунковою упаковкою
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zippo |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Ліхтарик | Ні |
| Можливість дозаправки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Наявність запобіжника | Ні |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Подарункова упаковка | Так |
| Призначення | Сигаретна/сигарна |
| Спосіб подачі газу | Звичайний |
| Стан | Новий |
| Тип запальнички | Бензинова |
| Тип запалювання | Кремнієвий |
| Флеш пам'ять USB | Ні |
| Чохол | Немає |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип полум'я | вітрозахисне полум'я |
- Ціна: 1 122 ₴





