
Сумка-чохол для коптильні SmokeHouse (400x300x310 мм), чорна, міцний вініл, зручне закриття змійка, водонепроникна
631,25 ₴
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000892-1050_M
- +380 (67) 565-46-12
Сумка-чохол для коптильні SmokeHouse (400x300x310 мм), чорна, міцний вініл, зручне закриття змійка
Сумка-чохол для коптильні SmokeHouse – надійний та довговічний виріб, який стане Вашим постійним супутником під час перевезення коптильні. Завдяки такому чохлу, пристрій для копчення буде менш схильний до різних пошкоджень і деформацій, а також не забруднюватиме багажник автомобіля після приготування.
Ключові можливості
- Міцний вініл забезпечує надійний захист коптильні.
- Зручне закриття на змійці для легкого доступу.
- Компактний розмір, що ідеально підходить для транспортування.
Технічні характеристики
- Тип - Чехлы, Сумки
- Розмір - 400x300x310 мм
- Матеріал - Вініл
- Колір - Чорний
- Комплектація - Сумка-чохол для коптильні (400x300x310 мм), упаковка
- Клас - 1
Уявіть, як ви легко подорожуєте на природу, беручи з собою свою коптильню в елегантному чохлі. Досить помістити коптильню в сумку, зафіксувати на змійці, і ви можете вільно насолоджуватися поїздкою, не турбуючись про її безпеку. Або, може, ви плануєте захід на дачі, і вам важливо, щоб ваш інвентар завжди залишався в ідеальному стані? Цей чохол - саме те, що вам потрібно для комфортного використання.
Сумка-чохол для коптильні SmokeHouse - це не просто аксесуар, це надійний захист вашої коптильні, який порадує любителів копчення. Купити цю сумку можна в нашому інтернет-магазині, а завдяки швидкій доставці, ви зможете насолоджуватися її перевагами вже дуже скоро.
Сумка-чохол для коптильні SmokeHouse (400x300x310 мм), чорна, міцний вініл, зручне закриття змійка
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Так |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Упаковка | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 505 ₴


