
Сковорода-гриль подвійна з антипригарним покриттям Kamille 4432 (32 см), алюміній, для газової та індукційної плити
2 581,25 ₴
2 065 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0008270-1238
- +380 (67) 565-46-12
Сковорода-гриль подвійна з антипригарним покриттям Kamille 4432 (32 см), алюміній, для газової та індукційної плити
Сковорода-гриль подвійна з антипригарним покриттям Kamille 4432 стане чудовим придбанням для Вашої родини. Тепер Ви зможете готувати смачні та корисні страви з м'яса, риби та овочів з мінімальною кількістю олії або взагалі без неї. За рахунок двосторонньої конструкції продукти будуть отримувати рівномірне прожарювання з двох сторін і залишати золотисту скоринку.
Ключові можливості
- Двостороння конструкція для рівномірного приготування страв.
- Антипригарне мармурове тришарове покриття.
- Магнітний замок для зручності використання.
- Матеріал ручок з бакеліту, який не нагрівається.
- Сумісність з газовими та індукційними плитами.
Технічні характеристики
- Колір: Золотистий
- Тип: Сковорода
- Розмір: 320x240x70 мм
- Матеріал: Алюміній
- Комплектація: Сковорода, упаковка
- Матеріал ручки: Бакеліт
- Не підлягає миттю в посудомийній машині
Уявіть собі, як ви смажите соковиті стейки з риби на цій сковорідці-гриль, насолоджуючись чудовим ароматом та смаком у колі вашої родини. Або ж, ви можете швидко приготувати овочі, які зберігають всі корисні властивості завдяки антипригарному покриттю. Сковорода Kamille 4432 - ваш надійний партнер у приготуванні смачних страв.
Покупка сковороди-гриль Kamille 4432 — це інвестиція у якість та здоров'я. Ви отримуєте не лише стильний кухонний прилад, але й можливість готувати корисні страви з мінімальною кількістю олії. Замовити цю сковороду можна в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою та відмінними відгуками від задоволених клієнтів.
Сковорода-гриль подвійна з антипригарним покриттям Kamille 4432 (32 см), алюміній, для газової та індукційної плити
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Тефлон |
| Джерело нагріву | Індукційна плита, Газова плита |
| Знімна ручка | Так |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Особливості | Потовщене дно |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 32 |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина посуду | 320 см |
| Ширина посуду | 240 см |
- Ціна: 2 065 ₴






