
Газовий пальник BRS-97 сірий, потужність 3800 Вт, вага 1,11 кг, з п'єзопідпалом, вітрозахистом, одноконфорковий
2 162,50 ₴
1 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001BRS-97-G
- +380 (67) 565-46-12
Газовий пальник BRS-97 сірий, потужність 3800 Вт, вага 1,11 кг, з п'єзопідпалом, вітрозахистом
Газовий пальник BRS-97 — це компактний помічник для приготування страв та гарячих напоїв під час походу, в кемпінгу та на пікніку. Завдяки складаній конструкції та надлегкій вазі 1,11 кг, модель не займає багато місця у рюкзаку та не обтяжує спорядження. Ви можете брати її з собою будь-куди, щоб готувати смачні обіди вдалині від цивілізації.
Ключові можливості
- Потужність 3800 Вт дозволяє довести до кипіння 1 л води лише за 4 хв.
- Живлення від газових балонів 220 г з цанговим з'єднанням робить пальник універсальним в експлуатації. Витрата газу складає 204 г/год. Картридж фіксується за допомогою магнітного клапана, який автоматично від'єднує балон від пальника у разі виявлення надлишкового тиску.
- Корпус із алюмінієвого сплаву, нержавіючої сталі, міді та нейлону демонструє високу стійкість до навантажень, удароміцність та несприйнятливість до корозії.
Пальник BRS-97 активується методом п'єзозапалювання та має вбудований вітрозахист, щоб сильні пориви вітру не гасили полум'я. Складані зубчасті підставки дозволяють встановлювати на конструкцію похідний посуд діаметром від 100 до 260 мм.
Технічні характеристики
- одноконфорковий газовий пальник з п'єзопідпалом;
- колір – сірий;
- потужність – 3800 Вт;
- живлення від газового балона 220 г;
- витрата газу – 204 г/год;
- балон фіксується за допомогою магнітного клапана;
- сумісність з посудом діаметром 100-260 мм;
- є вбудований вітрозахист;
- розміри у встановленому положенні – 250 х 77 х 100 мм;
- розмір у зібраному вигляді – 250 х 80 х 100 мм;
- вага – 1,11 кг;
Уявіть собі, як ви насолоджуєтеся смачним чаем в горах, за допомогою газового пальника BRS-97, який швидко кип'ятить воду, навіть під час сильного вітру. Або ж приготуйте гарячі страви для друзі на пікніку, не переймаючись розпалюванням вогнища.
Газовий пальник BRS-97 — це ідеальний вибір для любителів активного відпочинку, які шукають надійний, легкий та потужний пристрій для приготування їжі на природі. Замовте його в нашому інтернет-магазині, щоб насолоджуватися виїздами без зайвих турбот.
Газовий пальник BRS-97 сірий, потужність 3800 Вт, вага 1,11 кг, з п'єзопідпалом, вітрозахистом
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Вага | 1.11 кг |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Колір | Сірий |
| Матеріал газового пальника | Комбінований |
| Номінальна потужність | 3800 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 1 730 ₴











