
Матрац самонадувний автомобільний подвійний Naturehike CNK2450WS010, світлий хакі, розміри 197 х 134 см, вага 2 кг
8 737,50 ₴
6 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016976507663328
- +380 (67) 565-46-12
Матрац самонадувний автомобільний подвійний Naturehike CNK2450WS010, світлий хакі
Вирушаючи у подорож на автомобілі, вам більше не потрібно везти в багажнику громіздкий намет — для комфортного відпочинку достатньо матраца Naturehike! Це м'яка та міцна модель в універсальному розмірі 197 х 134 см, який підходить для 95% сучасних авто. Самонадувна конструкція починає наповнюватися повітрям відразу ж після відкриття клапана, не потребуючи від вас жодних додаткових зусиль!
Ключові можливості
- Самонадувний матрац для подорожей на автомобілі.
- Колір – світлий хакі.
- Матеріали – стрейчева тканина з TPU, епонж 190T з TPU.
- Неприємні запахи відсутні завдяки гіпоалергенному матеріалу.
- Швидке самонадування до 80% при відкритті клапана.
- Є чохол у комплекті для зручності транспортування.
Технічні характеристики
- Розміри в надутому положенні – 197 х 134 х 6,5 см.
- Розміри у складеному вигляді – Ø27 х 47 см.
- Вага – 2 кг.
- Наповнювач – еластична піна, що адаптується під вигини тіла.
- Низ із тканини епонж 190T з TPU, що забезпечує захист від забруднень.
Уявіть: ви з друзями вирушили у вихідні на природу, а замість того, щоб боротися зі старими надувними матрацами, просто розкладаєте самонадувний матрац Naturehike. Завдяки його привабливій конструкції ви можете насолоджуватися комфортом і відпочивати в будь-якому місці. Або ж уявіть, як зручно відпочивати в своєму автопричепі після насиченого дня мандрів. Ваша поїздка стане ще приємнішою з таким помічником!
Матрац Naturehike — це не просто зручність, це ваш надійний партнер у подорожах! Ви можете купити його в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною з доставкою до вашого дому. Відгуки наших клієнтів підтверджують, що це один з найбільш зручних варіантів на ринку.
Матрац самонадувний автомобільний подвійний Naturehike CNK2450WS010, світлий хакі
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Хакі |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Товщина матеріалу | 6.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ТПУ |
| Верхня сторона виробу | ТПУ |
| Нижня сторона виробу | ТПУ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 6.5 мм |
| Глибина | 6.5 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 197 мм |
| Ширина спального місця | 134 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 6 990 ₴











