
Ніж кухонний Due Cigni Pizza Knife 110 мм, нержавіюча сталь, ергономічна ручка, серрейторна ріжуча кромка
298,75 ₴
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00012C713/11D
- +380 (67) 565-46-12
Ніж кухонний Due Cigni Pizza Knife 110 мм, нержавіюча сталь, ергономічна ручка
Кухонний ніж Due Cigni Pizza Knife - універсальний столовий ніж, який в першу чергу призначений для нарізання піци, а також чудово впорається з будь-якими видами нарізки та шаткування. Його ергономічна ручка та якісний клинок забезпечують комфорт і ефективність при використанні.
Ключові можливості
- Клинок з нержавіючої сталі марки AISI 420C для довговічності та стійкості до корозії.
- Ергономічна ручка з міцного полімеру, що забезпечує зручність під час нарізки.
- Безпечний для миття у посудомийній машині.
- Можливість вибору між серрейторною або напівсерейторною ріжучою кромкою для різних завдань.
Технічні характеристики
- Довжина ножа: 110 мм
- Матеріал клинка: нержавіюча сталь AISI 420C
- Матеріал ручки: термостійкий полімер
- Тип ріжучої кромки: серрейторна або напівсерейторна
Вам коли-небудь потрібно було швидко нарізати піцу для вечірки? Завдяки ножу Due Cigni Pizza Knife, ви зможете легко і швидко подати смачну піцу своїм друзям. Також, цей ніж ідеально підійде для приготування різноманітних салатів, фруктових тарілок і бутербродів.
Купуючи ніж Due Cigni Pizza Knife в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки якісний інструмент для кухні, а й надійного помічника, який зробить процес приготування їжі більш приємним. Ми пропонуємо конкурентоспроможну ціну та швидку доставку по всій Україні.
Ніж кухонний Due Cigni Pizza Knife 110 мм, нержавіюча сталь, ергономічна ручка
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина леза | 110 см |
| Загальна довжина ножа | 110 мм |
| Заточка леза | Зубчаста (серейторна) |
| Знімні леза | Ні |
| Клавіша автоматичного викиду лез | Ні |
| Колір | Сталевий |
| Можливість нарізки заморожених продуктів | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Тип | Ніж для піци |
| Чохол | Немає |
| Склад набору | |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Ніж для піци | 1 шт. |
| Ніж для хамону | Ні |
| Ніж сантоку | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 110 см |
| Матеріал леза | неіржавка сталь AISI 420C |
| Матеріал рукоятки | Полімер |
- Ціна: 239 ₴




