
Валіза Victorinox AIROX/Black Велика, 4 колеса, полікарбонат, об'єм 98 л, вага 4.1 кг, TSA замок
26 346,25 ₴
21 077 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001Vt612509
- +380 (67) 565-46-12
Валіза Victorinox AIROX/Black Велика
Victorinox Travel AIROX Large Hardside (чорна) – велика 4-колісна валіза з полікарбонату. Модель є частиною колекції легких валіз Airox і навіть найбільша важить всього 4,1 кг. Розмір для тривалих та далеких поїздок.
Ребристий дизайн корпуса Airox відповідає не тільки за естетичну привабливість, а й збільшує стійкість до деформації під час навантажень, а також до подряпин. Виготовлений із чистого первинного полікарбонату – матеріал підтвердив свою міцність під час тестування відповідно до найвищих стандартів багажної галузі. Матеріал витримує мороз та спеку. Великі 60-мм подвійні колеса забезпечують маневреність і стійкість валізи, позбавляють вас потреби докладати зусиль під час транспортування. Втоплене в корпус кріплення коліс захищає конструкцію від поломок. Відкривання «метелик» з двома перегородками для швидкої та легкої упаковки. Речі оптимально комплектуються по двох камерах, а перегородки ізолюють багаж один від одного.
Інформація про валізу AIROX Large Hardside (612509)
- ✔ Дизайн: Black (чорний із металевим блиском).
- ✔ Великий розмір: висота 75 – ширина 50 – товщина 32 см.
- ✔ Об'єм 98 л.
- ✔ Корпус зі 100% чистого полікарбонату, який довів свою надміцність під час суворих випробувань.
- ✔ Надійна японська блискавка YKK із фіксацією вбудованим замком Travel Sentry® Approved.
- ✔ 4 подвійні колеса Hinomoto діаметром 60 мм для простої маневреності на 360°.
- ✔ Безшумні гладкі покришки Lisof.
- ✔ Однотрубчаста висувна ручка з алюмінію фіксується у трьох положеннях.
- ✔ Дві міцні ручки (зверху та збоку) для підняття та перенесення в руках.
- ✔ Великий термін гарантії: 1+10 років.
• Просторе відділення із розподілом на 2 рівномірні секції.
• Перегородки на блискавці в обох частинах.
Ключові можливості
- Матеріал: Полікарбонат, що забезпечує міцність та легкість.
- Об'єм 98 л для тривалих подорожей.
- Чотири маневрені колеса для комфортного пересування.
- Системи безпеки з надійним замком TSA.
- Ребристий корпус, який не тільки радує око, а й захищає від подряпин.
Технічні характеристики
- Вид товару: Валіза
- Серія: Airox
- Для кого: Для жінки, Для чоловіка
- Колір: Чорний
- Висота (см): 75
- Ширина (см): 50
- Товщина (см): 32
- Вага (кг): 4.1
- Гарантія: 1+10 років
- Країна реєстрації бренда: Швейцарія
Уявіть собі, як ви вирушаєте у подорож, користуючись валізою Victorinox AIROX. Ви спокійно пересуваєтеся по аеропорту завдяки легким і маневреним колесам, без проблем проходите контроль завдяки надійному TSA замку, а у вашому багажі все акуратно розкладено по секціям. Чи то відпустка на морі, чи ділова поїздка – ця валіза стане вашим надійним супутником.
Якщо ви шукаєте поєднання якості, функціональності та стильного дизайну, валіза Victorinox AIROX – це саме те, що вам потрібно. Не втрачайте часу, щоб замовити цю чудову валізу за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині з доставкою прямо до вашого порогу!
Валіза Victorinox AIROX/Black Велика
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 98 л |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 21 077 ₴









