
Сумка-слінг Victorinox TRAVEL ESSENTIALS Frost Grey Vt653385, RFID захист, поліестер, 30x18x8 см, для подорожей, легкий дизайн
4 898,75 ₴
3 919 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001Vt653385
- +380 (67) 565-46-12
Сумка-слінг Victorinox TRAVEL ESSENTIALS Frost Grey Vt653385, RFID захист, поліестер, 30x18x8 см
Victorinox TRAVEL ESSENTIALS Sling – сіра сумка-слінг із захистом RFID для чоловіків та жінок. Трендова модель з колекції Travel Essentials 2024 року. Оснащена антибактеріальною підкладкою, кишенею із захистом від подряпин та захистом RFID, тому гарантує, що ваші цінні речі будуть практично організовані. Зі зручним регульованим ремінцем сумка Travel Essentials Sling Bag робить ваш образ сучасної людини довершеним.
Ключові можливості
- Компактний та легкий дизайн сумки-слінг на одне відділення.
- Естетичний текстильний матеріал – поліестер (сірий колір Frost Grey).
- Сучасна блискавка з двома бігунками.
- RFID захист - підвищена безпека від зчитування даних та коштів.
- Довжина ременя регулюється.
- Зручно носити через праве та ліве плече, перестебнувши карабін на ремені.
- Сітчаста повітропроникна спинка для комфорту носіння.
- Невелика верхня ручка-петелька.
Технічні характеристики
- Ознака товару: Новинки
- Вид товару: Монорюкзак
- Серія: Travel Essentials
- Для кого: Для жінки, Для чоловіка
- Колір: Сірий
- Функції: RFID-захист
- Матеріал: Поліестер
- Висота (см): 30
- Ширина (см): 18
- Товщина (см): 8
- Вага (кг): 0.38
- Країна реєстрації бренда: Швейцарія
- Група: TRAVEL ESSENTIALS/Frost Grey
- Тип випуску товару: Серійний
Сумка-слінг Victorinox можна використовувати у різних сценаріях. Наприклад, ідеально підходить для щоденного використання у місті, а також стане незамінним аксесуаром під час поїздок, забезпечуючи безпеку вашого мобільного телефону та інших важливих речей завдяки RFID захисту. Уявіть, як комфортно з нею подорожувати, вільно пересуваючись, знаючи, що ваші речі під надійною охороною!
Купуючи сумку-слінг Victorinox TRAVEL ESSENTIALS, ви отримуєте не лише стильний аксесуар, але й надійного партнера у повсякденному житті. Замовляйте її в нашому інтернет-магазині, щоб насолоджуватися швидкою доставкою та вигідною ціною!
Сумка-слінг Victorinox TRAVEL ESSENTIALS Frost Grey Vt653385, RFID захист, поліестер, 30x18x8 см
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Висота | 8 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Задній, Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | RFID-захист |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 3 919 ₴






