
Валіза на 4 колесах Victorinox Travel SPECTRA 2.0/Black, розширювана, з TSA замком, 78 х 48 х 32-43 см, для подорожей, 4.98 кг
41 717,50 ₴
33 374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001Vt601291
- +380 (67) 565-46-12
Валіза на 4 колесах Victorinox Travel SPECTRA 2.0/Black, розширювана, з TSA замком, 78 х 48 х 32-43 см
SPECTRA 2.0/Black 601291 - сучасна, містка, суперміцна і при цьому легка валіза в твердому корпусі від Victorinox Travel (Швейцарія). Найбільший розмір твердої валізи з функцією розширення забезпечує максимальне використання простору для ваших подорожей. Універсальний чорний колір та елегантний дизайн роблять цю модель ідеальною для будь-якої подорожі.
Ключові можливості
- матеріал корпусу: 100% чистий полікарбонат
- розширюваний на 11 см дизайн для збільшення місткості до 45%
- зовнішні ремені Hypalon для регулювання розміру
- великий розмір (L): 78 х 48 х 32-43 см
- збільшується об'єм: від 77 до 112 л
- міцні прогумовані застібки-блискавки
- передній доступ на блискавки з ременями-тримачами для легкої верхньої упаковки
- вбудований кодовий замок TSA
- надійні 4 колеса зі здвоєними роликами
Технічні характеристики
- Вид товару: Валіза
- Серія: Spectra 2.0
- Для кого: Для жінки, Для чоловіка
- Колір: Чорний
- Функції: Розширення, Подвійні колеса, TSA замок
- Матеріал: Полікарбонат
- Форма: Вертикальна
- Висота (см): 78
- Ширина (см): 48
- Товщина (см): 32
- Об'єм (л): 77
- Вага (кг): 4.98
- Гарантія: 1+10 років
- Країна реєстрації бренда: Швейцарія
- Група: SPECTRA 2.0/Black
- Тип випуску товару: Серійний
- Популярні фільтри: Твердий корпус
- Розмір: L Великий
Уявіть, як ви вирушаєте у тривалу подорож з рюкзаком, наповненим речами. Завдяки розширюваній функції валізи SPECTRA 2.0, ви можете впорядкувати все необхідне з легкістю. Прекрасно підходить для туристів та бізнесменів, ця валіза забезпечить надійність та комфорт у перевезенні ваших речей.
Оригінальна продукція Вікторінокс Тревел, професійне обслуговування та швидка доставка. Швейцарська валіза SPECTRA 2.0 подбає про збереження речей та ваш спокій під час подорожі.
Валіза на 4 колесах Victorinox Travel SPECTRA 2.0/Black, розширювана, з TSA замком, 78 х 48 х 32-43 см
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.98 кг |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 77 л |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 33 374 ₴








