
Портативна електрична еспресо-кавоварка Wacaco Pixapresso, темний бурґунд, 120 мл, 20 барів, 4 види напоїв
9 237,50 ₴
7 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001WPIXADB
- +380 (67) 565-46-12
Опис портативної електричної еспресо-кавоварки Wacaco Pixapresso, темний бурґунд, 120 мл, 20 барів:
Wacaco Pixapresso — перша в історії бренду Wacaco електрична еспресо-кавоварка, яка дозволяє вам насолоджуватися смачною кавою в будь-якому місці. Легка у використанні, ця кавоварка стане ідеальним рішенням для дому, роботи або подорожей, адже приготування займає всього 5 хвилин. Ідеальний варіант для справжніх поціновувачів кави!
Ключові можливості
- Тиск 20 барів. Це рівень професійної кавомашини, що забезпечує насичену екстракцію та густу крему.
- 3 рівні температури + автонагрівання за 3 хвилини. Налаштуйте температуру відповідно до ваших уподобань.
- Живлення від 3 змінних акумуляторів по 3000 мАгод. Для приготування до 8 порцій ристретто на одному заряді.
- Сенсорний світлодіодний екран. Інформує про температуру води, заряд акумулятора та стадію заварювання.
Технічні характеристики
- Тип - Портативні кавоварки;
- Колір – темний бурґунд;
- Об'єм резервуара для води – 120 мл;
- Максимальний тиск – 20 барів;
- Вага – 755 г;
- Розміри – 74 х 74 х 181 мм;
- Матеріали – нержавіюча сталь, PA66, PP, силікон;
- Час заряджання – 2.5 год;
- Використовувана кава – мелені зерна або капсули Nespresso;
- Гарантія – 12 місяців.
Завдяки Wacaco Pixapresso, ви можете приготувати улюблений еспресо, ристрето або лунго, де б ви не були. Уявіть собі: ви на пікніку з друзями й через кілька хвилин смакуєте свіжозварену каву. Або ж, під час ділової поїздки, ви без проблем насолоджуєтеся якісним напоєм під час перерви.
Купуючи Wacaco Pixapresso, ви отримуєте не просто кавоварку, а справжнього партнера для створення кавових шедеврів у будь-яких умовах. Легкість використання, компактність і стильний дизайн роблять її ідеальним вибором для всіх, хто цінує якість і комфорт.
Опис портативної електричної еспресо-кавоварки Wacaco Pixapresso, темний бурґунд, 120 мл, 20 барів:
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Фільтр | одноразовий |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Капучинатор | Ні |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 181 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ріжка | нержавіюча сталь |
| Об`єм | 120 |
- Ціна: 7 390 ₴











