
Складаний стіл Naturehike CNK2450JJ013, L, алюміній, сірий, вага 3 кг, max навантаження 90 кг, нековзні ніжки
4 462,50 ₴
3 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016976507663243
- +380 (67) 565-46-12
Складаний стіл Naturehike CNK2450JJ013, L, алюміній, сірий
Складаний стіл Naturehike CNK2450JJ013 — це практичне рішення для комфортного відпочинку на природі та дачній ділянці. Завдяки габаритам 695 х 695 х 560 мм, за столом можуть розміститися до 4 осіб. Модель є актуальною для облаштування польової кухні, обідньої зони або місця для відпочинку.
Ключові можливості
- Складаний стіл Naturehike з нековзними ніжками;
- Колір – сірий;
- Розмір L;
- Max навантаження – 90 кг;
- Матеріал – сплав алюмінію 6063;
- Розміри при встановленні – 695 х 695 х 560 мм;
- Розміри у складеному положенні – 900 х 150 х 130 мм;
- Вага – 3 кг;
- Чохол для зберігання є у комплекті;
- Офіційна гарантія – 1 рік.
Технічні характеристики
- Колір - Сірий;
- Тип - Столи;
- Тип товара - Меблі для кемпінгу;
- Розмір - 695 х 695 х 560 мм;
- Матеріал - сплав алюмінію 6063;
- Стан - Новий;
- Вага - 3 кг;
- Розмір в складеному стані - 900 х 150 х 130 мм.
Уявіть собі, як ви проводите день на природі з друзями. Ви розкладаєте складний стіл Naturehike CNK2450JJ013, щоб приготувати смачний обід на відкритому повітрі. Лише кілька хвилин — і ваш стіл готовий до використання! Або, можливо, ви плануєте сімейний пікнік, де цей стіл стане чудовим місцем для ігор з дітьми та застілля.
Купуючи складний стіл Naturehike в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте надійний товар за доступною ціною, а також пропонуємо швидку доставку. Ваш комфорт під час відпочинку — наша головна мета!
Складаний стіл Naturehike CNK2450JJ013, L, алюміній, сірий
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Форма столу | Квадратний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 130 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 150 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 150 мм |
- Ціна: 3 570 ₴










