
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Nanopresso сіра з чохлом, тиск 18 барів, об'єм 80 мл
4 612,50 ₴
3 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001WNANOGRcase
- +380 (67) 565-46-12
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Nanopresso сіра з чохлом
Кавоварка Wacaco Nanopresso — це практичний помічник для тих, хто не хоче відмовлятися від запашної кави в будь-яких умовах. Модель є компактною альтернативою домашнім кавомашинам, пропонуючи швидке приготування еспресо, де б ви не знаходилися: у туристичній подорожі, кемпінгу чи поході. Пристрій також можна використовувати в офісі та вдома, експериментуючи з дозуванням кави, температурою води та швидкістю проливу завдяки ручному керуванню.
Ключові можливості
- Тиск 18 барів. Цей показник є вищим за той, який забезпечують більшість сучасних кавомашин, та гарантує стабільну екстракцію для отримання неперевершеного результату.
- Запатентований поршневий механізм. Система не потребує великих фізичних зусиль. Для досягнення максимального тиску, вам потрібно натискати на поршень із силою, що дорівнює 13 кг. Для приготування еспресо необхідно виконати від 20 до 30 таких натискань.
- Матеріали найвищої якості. Корпус виготовлений з міцного пластику з елементами з нержавіючої сталі та силікону, що підвищує довговічність конструкції та стійкість до зовнішніх впливів.
Технічні характеристики
- Тип - Портативні кавоварки;
- Тип товара - Товари для туризму;
- Вес - 336 г;
- Размер - 62 х 71 х 156 мм;
- Материал - нержавіюча сталь, силікон, PA66, PA6T, PP;
- Объем - 80 мл;
- Гарантія - 12 місяців;
- Тип використовуваної кави - Мелений.
Уявіть, як ви насолоджуєтеся свіжозавареним еспресо на природі, сидячи біля вогнища з друзями. Завдяки Wacaco Nanopresso, вам більше не потрібно відмовлятися від улюбленого напою, адже ця кавоварка дозволяє готувати ароматну каву в будь-яких умовах. Або ж уявіть, як легко зробити перерву на каву під час робочого дня в офісі - за допомогою цієї компактної кавоварки ви зможете насолодитися своєю кавою навіть у найбільш несприятливих умовах.
Замовляючи портативну кавоварку Wacaco Nanopresso у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте гарантовану якість та зручність використання в будь-якій ситуації. Доставка в Україні швидка та надійна, а ціна на дану модель дозволяє кожному кавоману отримати справжнє задоволення.
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Nanopresso сіра з чохлом
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 18 бар |
| Фільтр | постійний |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ріжка | нержавіюча сталь |
| Об`єм | 80 |
- Ціна: 3 690 ₴











