
Намет одномісний із тентом Naturehike CNK2450WS026, коричневий, для кемпінгу, 4-сезонний
15 962,50 ₴
12 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016927595713334
- +380 (67) 565-46-12
Опис одномісного намету з тентом Naturehike CNK2450WS026, коричневого:
На відміну від класичних наметів, Naturehike CNK2450WS026 має функціональну форму-трансформер, яку можна змінювати відповідно до погодних умов. Конструкція складається з основного намету на 1 відпочивальника та зовнішнього тенту. Повні розміри у встановленому вигляді сягають 250 x 220 x 170 см.
Вам доступні кілька варіантів використання тенту. Його можна встановити як навіс для створення зони відпочинку в тіні або для облаштування польової кухні. Також можна опустити тент, утворюючи просторий ізольований тамбур для зберігання спорядження.
Намет Naturehike CNK2450WS026 розрахований на використання протягом 4 сезонів завдяки зносостійким матеріалам та продуманому дизайну:
Ключові можливості
- Основний матеріал — полікоттон TC. Це змішана тканина з 65% поліестеру та 35% бавовни, що наділяє тканину міцністю синтетики та повітропроникними властивостями натурального волокна. Матеріал легко очищається, стійкий до розривів та має природну повітропроникність.
- Вентиляційне віконце з сіткою. Вікно розташоване в задній стінці намету та забезпечує постійний повітрообмін.
- Стійки виготовлені з алюмінію та заліза. Вони не бояться вологи та зберігають свою форму під час інтенсивних навантажень у вітряну погоду.
Намет має спідницю для збереження тепла всередині, а також захист від вітру та води. Двошаровий вхід дозволяє провітрювати внутрішній простір без ризику потрапляння комах.
Усередині є кишеня для зберігання дрібних предметів та петлі для підвішування ліхтаря та іншого спорядження.
Намет складається до розмірів 55 x 28 x 28 см та зберігається у сумці зі стягувальним ременем.
Технічні характеристики
- намет Naturehike з тентом;
- функціональна конструкція-трансформер з кількома варіантами встановлення тенту;
- колір – коричневий;
- місткість – одномісна;
- основний матеріал – полікотон TS (65% поліестер, 35% бавовна);
- сітчасте вентиляційне вікно;
- матеріал стійок – алюміній, залізо;
- розміри після встановлення – 250 x 220 x 170 см;
- розміри у складеному вигляді – 55 x 28 x 28 см;
- вага – 9.25 кг;
Цей намет ідеально підходить для одноденних походів або кемпінгу, адже легкість його конструкції дозволяє легко транспортувати його у рюкзаку. Уявіть, як ви насолоджуєтеся комфортом своїх подорожей з наметом Naturehike CNK2450WS026, який забезпечить вам прихисток у будь-яку погоду!
Не втрачайте можливість замовити цей намет у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною! Доставка здійснюється по всій Україні, а отже, ви зможете насолоджуватися природою, маючи надійний захист під рукою.
Опис одномісного намету з тентом Naturehike CNK2450WS026, коричневого:
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення, Тамбур |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Вага | |
| Вага | 9.25 кг |
| Мінімальна вага | 9.25 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 170 см |
| Ширина | 250 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 28 см |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 28 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |
- Ціна: 12 770 ₴










