
Матрац надувний одинарний Naturehike CNK2550WS019, 65 мм, із вбудованою помпою, зелений, нейлон 40D, 680 г
2 412,50 ₴
1 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00016977465869654
- +380 (67) 565-46-12
Матрац надувний одинарний Naturehike CNK2550WS019, 65 мм, із вбудованою помпою, зелений, нейлон 40D, 680 г
Одномісний матрац Naturehike CNK2550WS019 — це гарант якісного відпочинку та здорового сну просто неба. Рівень теплоізоляції моделі (рейтинг R-Value) становить R1.6, що є ідеальним показником для використання за температури від 12°C і вище. Інноваційна конструкція та вбудована помпа роблять його зручним і практичним рішенням для туристів та мандрівників.
Ключові можливості
- надувний матрац Naturehike з подушкою та вбудованою помпою;
- колір – зелений;
- місткість – одномісний;
- max навантаження – 125 кг;
- матеріали – нейлон 40D, TPU;
- рейтинг R-Value – R1.6 (температура комфорту становить ≥12 °C);
- розміри при надуванні – 200 х 60 х 6.5 см;
- розміри у складеному вигляді – Ø11 х 31 см;
- вага – 680 г;
- у комплекті є чохол для зберігання;
Технічні характеристики
- Колір - Зелений;
- Тип - Матраци;
- Тип товара - Килимки, матраци, подушки;
- Вага - 680 г;
- Розмір - 200 х 60 х 6.5 см;
- Матеріал - нейлон 40D, TPU;
- Розмір в складеному стані - Ø11 х 31 см;
Цей матрац ідеально підійде для кемпінгу. Ви можете швидко надути його, поки готуєте вечерю на вогнищі, і насолоджуватись комфортом під зоряним небом. Або, плануючи пікнік, можна легко взяти його з собою, щоб забезпечити зручне місце для відпочинку.
З матрацом Naturehike CNK2550WS019 ви отримуєте надійного партнера в будь-якій пригоду. Це чудовий варіант для активного відпочинку на природі, пропонуючи не тільки комфорт, але й зручність у транспортуванні. Не пропустіть можливість купити, адже ціна відповідає високій якості продукту.
Матрац надувний одинарний Naturehike CNK2550WS019, 65 мм, із вбудованою помпою, зелений, нейлон 40D, 680 г
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Товщина матеріалу | 6.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6.5 мм |
| Глибина | 6.5 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 60 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні стінки виробу | нейлон 40D |
| Вага | 680 |
| Верхній бік виробу | нейлон 40D |
- Ціна: 1 930 ₴











